Make your own free website on Tripod.com

Dj. Albani

Faqja e Pare
Muzik
Foto Personale
FoTo
Coment
Regjistri
Dj. Albani "POEZI DASHURIE"

Muzik

Welcome to My Music Web Page
Muzik te te gjitha llojeve me shume: RMX, MIX, (Nga Dj. Albani) Teschno, Dance, Hip Hop, Hip Pop Rap, etj.
Qe ju te keni ne Personal Computerin (PC) tuaj keto muzik te poshte vendosura. Ju duhet te perdoreni FJALEKALIMIN dhe PASSWORDIN Tuaj.

MuSiC nGa:

      Dj.ALBANI

Hitet , Video ClipeGreqisht , English , Rapsodet , Ilahi ,   te gjitha keto ne Format Mp4 andej mos pritoni qe tani qe ti Knaqeni shqisat tuaj me Knaqesin e Mp4 qe ju ofrojm ne. Mjafton vetem te klikoni me kursorin e mausit tuaj mbi njeren nga Linqet qe deshironi dhe do te hapet faqja ku ju mundeni te merreni me mira Muzika dhe Video nga me e vjetra deri tek ajo me e reja vetem ne www.DjAlbani2000.tk

 

RMX and MIX By Dj.Albani

 1. Dj. Albani  -  I Love You Kosova ( RMX )
 2. Dj. Albani  - Te Dua ( RMX )
 3. Dj. Albani  - CocaCola ( MIX )
 4. Dj. Albani vs Sef Dura - Pa Ty  ( RMX )
 5. Dj. Albanivs Meda - Nuk Te Besoj (RMX)
 6. Dj. Albani - Blero Ooo Baby ( Remix 2oo6 )
 7. Dj. Albani vs.Ermal Fejzullahu - Tallava ( mix 2oo6 ) 
 8. Dj. Albani&Adrian Minune - Plang Ca Un Copil(RMX)
 9. Dj. Albani & CyaNide - Kerku S'jom Ka Shkoj ( RMX )
 10. Dj. Albani vs. Safiye - Why Do I ( RMX )
 11. Dj. Albani - Sinan ( v ) & Nina Sky ( RMX )
 12. Dj. Albani vs. EMINEM - Tallava Albanien ( RMX )
 13. Dj. Albani&Elvis - Party Show(ReggaRMX2oo6)
 14. Dj. Albanivs.Zion - Me Pones En Tension(MIX 2oo6)
 15. Dj. Albani feat.Snoop Dog - In One ( MIX )
 16. Dj. Albani vs. Arash - Arash (Reggae Remix)
 17. Dj. Albani feat. Arijeta (CH ) - Lyrical Son Kllap(RMX)

                                               Degjoj

 

 

djalbani0hdjhdjhdjhdj.jpg

Dj. Albani Music For Ever